معلم تربیت بدنی

آموزش و ارائه طرح درس و تمام کارهایی که یک معلم درس تربیت بدنی باید بداند و در مدرسه انجام دهد.

معلم تربیت بدنی

آموزش و ارائه طرح درس و تمام کارهایی که یک معلم درس تربیت بدنی باید بداند و در مدرسه انجام دهد.

معلم تربیت بدنی

بدون شرح!

نویسندگان

سال تحصیلی 92-91 نیز رو به پایان است،در این روزهای پایانی شما معلمان ورزش می توانید با یکسری فعالیت ها اولیا و دانش آموزان خود را در جهت داشتن تابستانی ورزشی کمک نمایید، این فعالیت ها به شرح زیر است:

  • لیستی از دانش آموزانی که نمره آنان کم میشود تهیه کرده دقیقا مشخص کنیم که در کدام بخشها نمره کم گرفته اند مدارک لازمه را ضمیمه کرده و در اختیار مدیر مدرسه گذاشته تا درصورت اعتراض از جانب اولیا تمامی فعالیت ها و ضعف ها و کم کاری های دانش آموز شفاف سازی گردد.
  • با سالن ها و کانون های اطراف محدوده خدمت خودتماس بگیریم و جویای رشته های ورزشی که برای دانش آموزان ارائه میدهند شوید،جهت اطلاع رسانی به دانش آموزان و خانواده های آنان لیستی از رشته ها و نام کانون ها و سالن ها تهیه کرده و بر روی تابلو ورزش یا محلی که در موضع دید باشد نصب کنیم.

نمونه:


  • میتوان با همکاری مدیر مدرسه  اقدام به تشکیل کانون های تابستانی کنید بدین نحوه: از دانش آموزانی که علاقمند به شرکت در کلاس های ورزشی هستند ثبت نام بعمل آورید و با اجاره کردن سالن های ورزشی اقدام به برگزاری کلاس های تابستانی با مربیگری خودتان کنید.

نمونه:

 
  • جلسه ای برای اولیای دانش آموزانی که عملکرد ورزشی بسیار ضعیفی داشته اند برگزارکنید،در این جلسه نحوه عملکرد این دانش آموزان را بررسی کرده و تمرینات و فعالیت هایی که جهت بهبودی وضعیت آنان بعمل آمده را بیان کنید. اولیا را از اهمیت فعالیت های ورزشی آگاه کنید و عواقبی که بدلیل ضعف جسمانی و کم حرکتی دانش آموزان تهدید کننده سلامتی آنها است را بیان نمایید و در پایان اولیا را تشویق به ثبت نام کودکان خود در کلاس های ورزشی تابستانی و نظارت بر تغذیه و میزان فعالیت های جسمانی کودکانشان کنید،در انتها صورت جلسه ای را که از قبل تنظیم کرده اید به امضاء اولیا برسانید و نکات و طرح های پیشنهادی آنها را نیز یادداشت نمایید.

نمونه:

 

  • در نامه ای از اولیای دانش آموزانی که عملکرد ورزشی بسیار موفقی داشته اند درخواست کنید که فرزند خود را در رشته ورزشی ثبت نام نماید.

نمونه:

 

  • لیستی از مواردی که دانش آموزان باید درسال تحصیلی جدید در زنگ ورزش با خود همراه داشته باشند تهیه کرده و بر روی تابلویی که در محل دید همگان باشد نصب کنید با این کار اولیایی که جهت ثبت نام دانش آموز به مدرسه مراجعه میکنند از وسایلی که باید تهیه کنند آگاه شده و در طول تابستان اقدام به تهیه آن می نمایند.

نمونه:

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۰۵/۱۲
زهرا علی بخشی

فعالیت های معلم

نظرات  (۲)

بسیار عالی بود خدا قوت
پاسخ:
سلام
سپاسگزارم، نظر لطف شماست.
عالیه واقعا برام مفید بود

پاسخ:
سلام
سپاسگزارم، نظر لطف شماست.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی